Zdrowie i sport

Bezpieczne usuwanie podwójnych podbródków

Nigdy nie byłam gruba, w miarę trzymałam dietę i uprawiałam sport. Zawsze dbałam o to, żeby się nie roztyć na zimę. Nie siedziałam bezczynnie przed komputerem i spędzałam aktywnie czas. Zawsze musiałam coś robić i odżywiałam się samymi nieprzetworzonymi produktami. Mówię to dlatego, żeby podkreślić, że czasami nie na wszystko mamy wpływ.

Zgiń podwójny podbródku, czas cię usunąć

usuwanie podwójnego podbródka bez skutków ubocznychMimo takiego dbania o siebie, nie byłam zadowolona ze swojego wyglądu. Od lat miałam podwójny podbródek, mimo tego, że byłam szczupła i nijak nie mogłam się go pozbyć. Było to bardzo uciążliwe i powodowało, że czułam się niekomfortowo. Nie dawałam sobie z tym rady więc zaczęłam szukać pomocy, gdyż było mi potrzebne usuwanie podwójnego podbródka bez skutków ubocznych jak najszybciej. Ile można było się męczyć z taką brodą jak u czarownicy. Chciałam, żeby efekt był jak najlepszy i szybki, ale też nie chciałam sobie zaszkodzić. Bałam się operacji, więc szukałam jakichś alternatyw. Nie zawiodłam się, bo obecna medycyna estetyczna i kosmetologia to tak dynamicznie rozwijające się dziedziny, że co jakiś czas wprowadzają nowe możliwości. Tak samo, w wypadku mojego podbródka nie musiałam na szczęście iść pod nóż. Wybrałam się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej i o wszystko wypytałam. Polecono mi zabieg, który nazywał się lipoliza iniekcyjna. Polegał on na tym, że do skóry wstrzykuje się substancje rozpuszczające tłuszcz i pobudzające dane miejsce do pracy. Oczywiście, że się na to od razu zdecydowałam.

Po lipolizie zauważyłam różnicę i to wielką. Jakoś tak lepiej wyglądałam w lustrze. Broda zaczęła powoli znikać, co bardzo mnie cieszyło. W końcu pozbyłam się jej całkowicie. Jestem teraz zupełnie innym człowiekiem i już nie mam żadnych kompleksów co do mojego wyglądu.