Usługi

Kurs angielskiego w Bydgoszczy dla dzieci

Moja córka już od najmłodszych lat była bardzo ciekawa świata i chciała wszystko wiedzieć. Nauczyła się czytać, gdy miała już cztery latka i była żądna wiedzy. Nie chciałam zaprzepaścić jej pasji do nauki, więc zaczęłam się zastanawiać, jak mogę jej pomóc, by mogła się dalej rozwijać w kierunku zgłębiania wiedzy.

Angielski na kursie prosty do zrozumienia

kurs angielskiego prowadzony w bydgoszczPomyślałam, że przecież najlepiej dzieciom przychodzi poznawanie języków obcych. Nauczą się języka o wiele szybciej niż osoba dorosła. Dlatego zapisałam córkę na kurs angielskiego prowadzony w bydgoszcz, ponieważ stwierdziłam, że przyda jej się taka nauka i ciekawe zajęcia. Byłam zdumiona, jak córka tak szybko chłonęła wiedzę. Przez około dwa tygodnie, tak się wszystkiego uczyła i na kursie i później w domu dodatkowo, że mówiła już całkiem dobrze. Lektorzy również byli zdziwieni aż takimi pomysłami. Zachwyceni skierowali córkę na poziom wyżej. Już nie była początkującą kursantką, tylko stopień po początkującym. Mają tam specjalne oznaczenia które oznaczają stopnie znajomości języka. Każdy poziom musi być zaliczony egzaminem wiedzy. Córka taki oczywiście zdała. Wszyscy byli w szoku, że jest taka młoda, a już umie czytać i pisać. Z pisaniem było trochę gorzej, bo robiła bardzo koślawe literki jeszcze. No ale czego można oczekiwać po czteroletnim dziecku. Jestem ciekawa, jak długo będzie na tym poziomie nauczania, bo jest tak zaangażowana i ciągle spędza czas w książkach, że pewnie niedługo dojdzie już do zaawansowanych poziomów.

Bardzo dobrze, że wpadłam na pomysł aby zapisać córkę na takie kursy. Dzięki temu ten jej najlepszy czas na naukę się nie marnował. Nie siedziała przy nierozwijających grach komputerowych, ani przy telefonie. Po prostu bawiła się i uczyła i tak właśnie powinno wyglądać dzieciństwo.